Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem vagyok jóba senkivel a...

Nem vagyok jóba senkivel a csoporttársaim közül. Azon gondolkoztam, átmegyek levelezőre. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Alapból nehezen barátkozom,de azért reméltem,hogy egy két emberrel csak sikerül jóba lennem.Mert egyébként a sulin kívül vannak barátaim.Hát itt nem jött össze...Ti mit tennétek?A levelező mennyire nehéz?Igazából minden érdekelne erről a képzési formáról.Tapasztalat,vélemény..

Köszönöm a válaszokat!:)



2012. márc. 21. 20:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még egy kicsit,addíg is próbálj kapcsolatot teremteni velük. Meg ha levelezőin akarsz lenni újból be kell adni a jelentkezésedet!
2012. márc. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy van,hogy valami kérelmet kell beadni ugye?
2012. márc. 21. 20:43
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell beadni levelezőre újra a jelentkezést. Kérvényt kell írni. Egyébként nappalin nekem sincsen túl sok barátom, dehát nem is barátkozni járok az egyetemre. Várj még, hátha kialakul. Nekem az első barátnőm fél év után lett az egyetemen. 2-3 lánnyal tartom a kapcsolatot akkor amikor időnk engedi összefutunk. Tőlünk sokan a tanulásra koncentrálnak, de egyébként az tény h levelezőn általában összerázottabb a társaság, amiatt is hogy idősebbek ott az emberek, közvetlenebbek, komolyabbak
2012. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
ja, és még annyi, hogy a vizsgaidőszak jó lehetőség a barátkozásra :D Én ott sok embert ismertem meg :) Minden vizsgámon legalább 1-2 embert. De ez nem az a rendes barátság, csak ismeretség/haverság, meg érdeklődünk egymás jegyei iránt, szorítunk egymásnak stb :)
2012. márc. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
:) Az baj,hogy én úgy érzem,hogy kinéznek onnan.Volt egy két érdekes megjegyzés.
2012. márc. 21. 21:52
 6/14 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, megkérdezhetem, hogy hova jársz? :)
2012. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Most kemény leszek, és egyenes: ha az a problémád, hogy nem tudod elfogadtatni magad az emberekkel, nem tudsz beilleszkedni a csoportba, akkor ezt a problémádat nem oldod meg azzal, ha átmész levelezőre, csak szőnyeg alá söpröd, és legközelebb újból előjön; közben viszont feláldozod a nappali képzésedet egy nyilván kevésbé alapos levelezőért, tehát még a szakmádban is veszítesz menekülés közben. Rossz irányban keresed a megoldást.
2012. márc. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van,de mindig is voltak beilleszkedési problémáim.Nem nagyon tudom,mit kezdjek vele.
2012. márc. 22. 07:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Miért akarsz beilleszkedni annyira? Én 1 embert ismerek az egész évfolyamomról, vele, ha épp közös óránk van, akkor beszélünk, egyébként egyáltalán nem tartjuk a kapcsolatot. Előadásra bemész, figyelsz, jegyzetelsz, kijössz. Főleg, ha egyetemen kívül vannak barátaid, akkor miért van ennyire szükséged az évfolyamtársaidra? Szerintem nem éri meg ezért levelezőre menni.
2012. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mert minden reggel rosszul vagyok a gondolattól is,hogy be kell mennem.Az előadásokkal nincs bajom,ha ennyiből állna az egész,tök jól ellennék.De mikor olyan órák is vannak,ahol vagyuk vagy 16-an összesen,na az szörnyű..
2012. márc. 27. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!