Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi számít büfészaknak? A szak...

Mi számít büfészaknak? A szak nehézsége szempontjából? És a munkalehetőségek szempontjából?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 21:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A büfészak ami könnyű, és amivel nem lehet elhelyezkedni, nem a túltelítettség miatt, hanem azért mert a szak nem keresett.
2012. márc. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Konkrétan? Mármint a sokat hangoztatottakon kívül?
2012. márc. 20. 21:34
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Pl: művészettörténet, kommunikáció és médiatudomány, nemzetközi tanulmányok, társadalmi tanulmányok, kereskedelem és marketing
2012. márc. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nos igen... egy-kettőnek a neve is sokatmondó :D ezeken kívül szerinted?
2012. márc. 20. 21:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
BTK szakok jelentős része leszámítva a nyelvszakokat, bár ott is van aminek nem sok értelme van. Társadalomtudományi Karokon is van bőven, szociális munkás, az igazgatásszervezőt sem tartom sokra, mert egy nagyon lebutított jogászképzés. Óvónő is büfé jellegű, bár rájuk szükség van, de iszonyúan korlátoltak, oda azok járnak most a volt középiskolámból, akik kettessel érettségiztek.
2012. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Inkább azt mondom ami nem büfé: Orvos, Jogász, Közgazdász szakok (nemzetközi gazdálkodás főleg, gazdálkodás menedzsment, de csak ha később választasz mellé egy Msct, magában ezek sem érnek túl sokat), mérnöki szakok, és azt hiszem ennyiben ki is merült.
2012. márc. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. márc. 20. 21:45
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
6. Az ng meg a gazdmen nem "büfé"? Tán csak nem oda-é jársz? Nem elborult mérnökpalánta vagyok, én is közgázt tanulok, csak fura, hogy szerinted pont ez nem "büfé". Egyébként mesterképzéssel valóban jó lehet, ebben igazad van. Ami közgázról szerintem nem "büfé" az a pénzügy-számvitel és az alkalmazott közgáz. A többiben egyetértünk.
2012. márc. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
De, a gazd menedzsment is büfé Msc nélkül. De egy jó mesterképzéssel sztem nem az, mint ahogy a nemzetközi gazdálkodás sem, azzal külföldön jó elhelyezkedési lehetőségek vannak, mivel 2 nyelv is kell hozzá. Amúgy jogász vagyok.
2012. márc. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy a pult melyik oldalán állsz!!
2012. márc. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!