Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek meglehet csinálni,...

Szerintetek meglehet csinálni, vagy lehetetlenség?

Figyelt kérdés
Március van és nincs már sok az évből... Az átlagom most körülbelül 4,2 de szeretnék 4,7 lenni. Lehetséges ez, vagy kizárt dolog? Egy elég kemény középiskolába járok, 9.-es vagyok...
2012. márc. 10. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire vagy okos, mennyire vagy szorgalmas és mennyire van még lehetőséged javítani. Pl. magyarból mi gimiben 2-3 hetente írtunk valami szarból és év végén mikor volt egy rakat jegyem nehéz volt javítani mivel 1-1 új jegy már keveset ért.

Tanulj, kérdezd meg a tanárt miként javíthatnál és talán sikerül. De amúgy 9es vagy ami jóformán nem számít :D szerintem nem lényeg ha nem mész tovább. Szóval azon túl, hogy majd a bizonyítványodban benne lesz senkit se fog érdekelni, egyetemen se nézik xD stb.

2012. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
lehetetlen nincs csak tehetetlen!
2012. márc. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
előző: ez h "nem nézik az egyetemen" ez teljesen nem igaz. ha pl. továbbtanuláshoz választ majd egy természet tudományos tárgyat (ami ugyebár kötelező), akk lehet pont olyat választ amit 9.ben és 10.ben tanult. ilyenkor nézik az adott tantárgy 9. év végi eredményét.
2012. márc. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*az első hozzászólónak szólt

előző voltam.

2012. márc. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Való igaz erre nem gondoltam :x én 2 éve érettségiztem és ugye akkor még ez nem volt (noha volt fizika érettségim :D). Ebben az esetben viszont egy ttk-s tárgyból ha megvan a jó jegy akkor jó vagy :P
2012. márc. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hidd el, neked még rengeteg időd van év végéig, nekem már kevesebb mint két hónapom az érettségiig, szóval még bőven van időd, úgyhogy hajrá, húzz bele és menni fog :)
2012. márc. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem 4,8 a célom, félévkor 4,5 voltam, ami a legjobb félévi átlagom, úgyhogy most gyúrok a legjobb év végi átlagra is. :D


Ha rendszeresen, óráról órára tanulsz, készülsz, gyakorolsz, az órákon figyelsz és minden dolgozatra felkészülsz rendesen, akkor menni fog. DE! Ezt most kell elkezdeni, nem holnap, nem holnapután, most!

Tudod, minél hamarabb, annál nagyobb az esélyed.

Sok sikert! :)

16/L

2012. márc. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!