Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 12. év végén megbukom...

Ha 12. év végén megbukom matekból, akkor pótvizsgázhatok, és ősszel letehetem az érettségit ugye?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok, magántanuló vagyok, és betegség miatt nem tudtam rendesen felkészülni.
2012. márc. 7. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
12 év végén már nem nagyon buktatnak, szóval nagyon gyökérnek kéne lenned hogy megbukj
2012. márc. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Ha a pótvizsgán átmész Augusztusban, akkor jelentkezhetsz az őszi érettségire.
2012. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen pótvizsgázhatsz, ha augusztusban sikerül akkor mehetsz ősszel pótérettségire. Ha nem sikerül akkor matekból év ismétlés.
2012. márc. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. márc. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2012. márc. 8. 12:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha megbuksz és évet kell ismételned, akkor is elmehetsz a tavaszi érettségire és le is teheted viszont csak ha befejezted a 12.-et akkor kapod meg az érettségi bizonyítványt. Tehát vegyük úgy hogy megbukik valaki, de lerakja az érettségit és ezt az érettségit előrehozottként értékelik és csak 1 év múlva kapja meg a bizit róla.
2012. márc. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, mármint az összes többi tárgyból. Én úgy értettem, a matekra kérdez, azért nem írtam ezt.
2012. márc. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!