Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvi : Hátrányos helyzet?!...

Felvi : Hátrányos helyzet?! FONTOS kérdés

Figyelt kérdés

Tavaly érettségiztem idén maradtam egy 1 éves szakmán... Szeretném beadni a jelentkezésem de mivel hátrányos helyzetű vagyok kellene kis segítség :


Kapjuk a rendszeres gyerm. támogatást viszont olyan papírjaim vannak, hogy 1 évre szólnak... Tehát ha én tavaly jún. 25.-én kaptam meg az érettségim de a papír júni.14.-én lett kiállítva ami ugye idén júniusban jár majd le akkor ezt kell fel töltenem vagy az előtte lévőt?


Valamint ha most júniusban le jár attól függetlenül még hátrányos vagyok ugye?



2012. febr. 18. 23:05
 1/2 anonim válasza:
Szia! A hátrányos helyzetért a plusz pontot akkor kapod meg, ha középiskolai tanulmányaid során kaptad a rendszeres gyermekvédelmit. Szerintem töltsd fel a mostanit és az előző évit is.
2012. febr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam , köszönöm a segítséget! Szerinted az önkormányzatnál tudok olyan papírt kérni ami 2006-2011 közötti intervallumot igazolja?
2012. febr. 19. 18:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!