Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » BME nyelvvizsga, kinek mi a...

BME nyelvvizsga, kinek mi a véleménye róla?

Figyelt kérdés
Szeretnék nyelentkezni bme általános angol nyelvvizsgára, de nem tudom hogy mennyire nehéz, vagy egyáltalán jó nyelvvizsga e? Úgy minden érdekelne róla, meg hogy kinek mi a benyomása róla. köszi
2012. febr. 14. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
A legnehezebbek közé tartozik. Meg szemetek, mert direkt úgy javítanak, hogy épphogy 60% alatt legyen. Így elérik, hogy mégtöbbször megpróbáld és több pénzt zsebelnek be.
2012. febr. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én diáktomácsként dolgoztam már akkor mikor először megróbáltam ezt a nyelvvizsgát és megbukatam rajta.

elenyésző százalék kellett volna,hogy meglegyen.

megpróbáltam újra és szintén megbukatam rajta,talán 3 % kellett volna ahhoz,hogy átmenjek szóval nem gyengén voltam ideges.

mindezt mondom úgy,hogy tolmácsként dolgoztam előttet két nyáron kerszetül és nyelvi előkészítős osztályba járok.

2012. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy buktam meg, hogy az írásbeli meg a szóbeli is 58%-os lett, pedig biztos voltam benne, hogy sikerül. Amúgy ezt már többen is észrevettük, hogy direkt így javítanak ott nyereségvágyból.
2012. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2 éve ott tettem a középfokúm, csak jó tapasztalataim vannak, simán átmentem. Az írásbeli nem volt könnyű, de azért megcsinálható, a szóbelitől féltem, de nagyon kedvesek voltak, jól ment.

Szóval nekem csak jó tapasztalatom van róla, pár ismerősöm is ott tette, nekik is sikerült. Viszont az Euroexam szerintem könnyebb, felsőt ott tettem (más okból), arról is csak jót tudok mondani, mindkét helyen rendesek, kedvesek, teljesen korrektek voltak.

2012. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólókhoz.8.-os voltam amikor általános alapfokút tettem le a BME-n. mivel 60%-ot kell teljesíteni,így elég átlátszó volt,hogy szóbelire 59%-ot írtak,azaz 2 pont hiányzott. én biztos hogy nem megyek oda többet. nem ajánlom...
2012. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!