Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdolgozat elejére írhatok...

Szakdolgozat elejére írhatok olyan idézetet amit én találtam ki?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor csak legyen dőlt betűs, vagy idézőjelbe tegyem és írjam utána a nevem? :O

Én csak simán dőlttel szedném.

Vélemények?


2012. febr. 13. 13:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés ugye csak vicc?


Ha kitalálsz valamit és odaírod, az nem idézet, hanem mottó. Azért egy diplomázónak ennyi általános műveltsége illene legyen...

2012. febr. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Idézni csak ismert személyektől lehet másképp az nem idézet. Pld azt írod a dolgozat elejére: Ember, ki ide belépsz, hagyj fel minden reménnyel!
2012. febr. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor mottó, jaj istenem le ne harapd már a fejem!
2012. febr. 13. 14:06
 4/5 bensdorp ***** válasza:
78%
Az egész szakdolgozat Tőled származik, ne tedd Magad nevetségessé Önmagadtól való idézéssel. Persze más kérdés, és pozitív megítélést nyerhet, ha egy megjelent írásodból (pl. cikk, vers) idézel, hiszen ezek valóban idézetnek minősülnek. Ha nem egy írásodból származik, csak egy jól megfogalmazott gondolatom, azt javaslom, sződd bele a dolgozatba!
2012. febr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi ment a zöld kéz
2012. febr. 13. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!