Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz érettséginél van...

Földrajz érettséginél van könyebb érettségi?

Figyelt kérdés
ami hasznos lehet még?
2012. jan. 30. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
infó?!:D
2012. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

kinek mi a könnyű! én imádom a föcit, de az emeltnél nyelek elég rendesen.. a középfokúban is van 1-2 húzós.


info is szintén ilyen, ha jót fogsz ki, akkor király, de ha nem, akkor ...


ezt neked kell eldöntened!

2012. jan. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg a tesi.
2012. jan. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jan. 30. 21:15
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
el ne hidd! A tesi érettségi egyáltalán nem könnyű, csak sokan azt hiszik, ezért választját, ők jól megszívják, mert nehéz és sok fekészülést igényel. Szerintem az infó is, habár én 5-ösért mentem, ami meglett, de tanultam is rá rendesen. Viszont volt osztálytársam, aki nem tartozik a nagyon okosak közé, nem is tanult a föci középszintű érettségire semmit, és 3-as lett neki...Szóval én ezért azt gondolom, h az a legkönnyebb
2012. jan. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Nekem a legkevésbé értelmes osztálytársaim mind földrajzból és testnevelésből érettségiztek. Egyikük sem volt egy lángelme, mégis legalább hármasra megcsinálták.

És nem kisegítő iskolába jártam! :D

Tesi érettségiből csak nagyon minimális elmélet van és be kell tanulni néhány gyakorlatot.

2012. jan. 31. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De ez h.lyeség, h minimális elmélet van. Te utána néztél ennek? Ott is ugyanúgy megvannak a tételek, mint az összes többiből, évszámokat kell beseggelni stb...a gyakorlatok begyakorlása sem gyerekjáték, mert rendesen összetetten kell felépíteni mondjuk talajtornánál a dolgokat meg minden hasonló.. minden, csak nem könnyű
2012. jan. 31. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Te már csak tudod. :D

Szerintem a legkönnyebbek között van, ha nem az.

Továbbiakban nem vitatkozom.

2012. jan. 31. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2012. febr. 2. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!