Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mihez jó a bölcsész - magyar...

Mihez jó a bölcsész - magyar szak?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 18:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyetek ennyire borúlátók. Csak az nem talál munkát, aki nem keres, vagy aki nem elég rátermett. Nekem egyszerű okj-s grafikus szakmám van. Amikor tanultam mindenki azt mondta, hogy elszúrok egy csomó időt és tanulhatnék valami hasznosabbat, mert ezzel nem lehet boldogulni. Miután végeztem, kb. két hét múlva egy grafikai stúdióban kaptam munkát, azóta is ott vagyok mellette hobbiból rézkarcozok és adok el képeket és most megyek szeptembertől magyar szakra szegedre. Úgyhogy szerintem nem kell ennyire aggódni, csak legyél talpra esett akkor nem lehet gond.
2010. máj. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Én oda jártam (ELTE), elvégeztem, utólag sajnálom, hogy erre pazaroltam az ingyenes féléveimet. Most meg fizethetek kemény pénzeket a piacképes másoddiplomáért.


Pedig 18 évesen nagyon elhivatott voltam. Nem a tanári pálya iránt, hanem irodalomtörténész-féle akartam lenni. Hát, egy félév után lemondtam erről.


Szívem szerint, ha tehetném, én mindenkit lebeszélnék erről a szakról, pláne a BA-s diploma nem ér sokat szerintem. De hát döntsön mindenki a belátása szerint.


25/L

2010. aug. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Köszke
2019. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!