Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol találok az egyetemek,...

Hol találok az egyetemek, főiskolák, felvettek/diplomázottak arányára vonatkozó információt, statisztikát?

Figyelt kérdés

Tehát azt szeretném megtudni, hogy adott egyetemen, a felvételin alapképzésbe bejutottak közül, hány embernek sikerült lediplomáznia, vagy legalább elvégeznie az iskolát. Azért érdekel, mert ez utalhat az oktatás színvonalára, nehézségére.

Egyelőre arról se találtam számokat, hogy egyáltalán hányan diplomáztak egy adott évben.


2012. jan. 21. 23:51
 1/4 anonim válasza:
felvi.hu
2012. máj. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

azért ennyire ne nézz már hülyének! azt hiszed nem néztem már végig az egészet? fölösleges válasz helyett akkor írjál be pontos linket!

amúgy már mindegy is, mert már rég túl vagyok a jelentkezésen. januárban még aktuális lett volna (amikor feltettem a kérdést).

2012. máj. 27. 15:40
 3/4 anonim válasza:
ha végignézted volna az egészet megtaláltad volna. vagy ha beírod a google-ba. és ne csodálkozz, hogy egy ilyen kérdésre csak most kaptál választ. :P
2012. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ha ilyen okos vagy, akkor miért nem tudor rendesen belinkelni. képzeld végignéztem, és nem találtam. azért tettem fel a kérdést.

"ne csodálkozz, hogy egy ilyen kérdésre csak most kaptál választ" csak szólok hogy NEM KAPTAM VÁLASZT! ami valószínűleg azért van, mert nincs ilyen statisztika

fogadni mernék, hogy te sem tudsz ilyen oldalt, csak magyarázod a hülyeséget.

"felvi.hu" hahahaha... szerinted én hol élek?

ha meg valóban van ilyen statisztika, akkor legyél olyan kedves és linkeld be...

2012. máj. 29. 20:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!