Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemeken, fősulikon sokan...

Egyetemeken, fősulikon sokan jegyzetelnek laptopon? Egyszerűbb megoldás, mint egy füzet?

Figyelt kérdés
2009. máj. 27. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha tudsz gépírni valószínűleg gyorsabb, mint a kézírás.
2009. máj. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Igen ,de inkább szemináriumokon vagy gyakorlatokon éri meg. Engem ki tud néha idegelni mikor egy 400 fős kongó előadóban van 30 laptop és hallod ahogy csattog a billentyűzet. Mondjuk másnaposan elég zavaró bír lenni.
2009. máj. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mi 50-en vagyunk, abból 40nek van laptopja, nekem spec nincs:D de gyakran van olyan, h ők kérik el tőlünk a jegyzetet, az elsőnek igaza van, ha tudsz gépírni akkor jobb a laptop. meg hát ha unalmas az óra tudsz pasziánszozni:D
2009. máj. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit sznobság. Én jól és gyorsan, rendszerben jegyzetelek kézírással is, minek ehhez számítógép?
2009. máj. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is laptopom van mégsem viszem be sem azért,hogy úgy jegyzeteljek sem azért,hogy villogjak vele.Amúgy nehéz lenne így is úgy is írni,mert levelezős vagyok és nem annyit ülünk bent egyhuzamban mint a nappalisok:)
2009. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jobb. Egy füzetbe tudsz nyilakat húzni, meg rajzolni (ábrákat, na! :D), ami jóval egyszerűbbé teheti az összefüggések jelölését. Plusz a gépes verziót utána valószínűleg kinyomtatod, ami több pénzbe kerül mint a füzet és duplán ártasz a környezetnek - egyszer a gép áramfogyasztásánál, másszor a nyomtatásnál. :)

Béke

2009. máj. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a Semmelweisre járok, és spec. van, és általában beviszem, mert néhány tanár annyira brutál,hogy kézzel nagyon nehéz lenne leírni..persze, mindenki máshogy van vele.
2010. júl. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!