Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?...

Mi legyek ha nagy leszek? Továbbtanulás + mi legyen a sorrendem?

Figyelt kérdés

csak egy biztos elhatározásom van:az állatorvosi. nade ha ezt elszúrom,mégis mi más legyek?? más annyira nem érdekel,ezért sem tudom kitalálni.Tudnátok segíteni?? valami természettudományos képzésre szeretnék menni mindenképp.Na és persze oylanra aminek van jövője.

+ elsönek midnenképp beirom az állatorvosit és arra gondoltam hoyg 2, lenne a debreceni ált. orvos,nade érdemes ezt beirni másodiknak?? végülis az elsö is a biosz érettségimen múlik és igy a második is ugyebár. szóval ha elrontom akk mindakettő kihúzható, bár az utóbbihoz kevesebb pont kell. Mit tegyek??


2012. jan. 20. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz a két állatorvosira, és játszad a jóst. Ha tényleg nem érdekel semmi más (tehát pl. semmilyen más, állatokkal fogllakozó szakma, amelyből nem kevés van), akkor inkább ne jelölj be semmit. Ha nem vesznek fel, még mindig tanulhatsz tovább másfele, szerzel valami szakmát (annak sem volna kevesebb értelme, mint találomra bejelölni valamilyen egyetemi szakot), szerzel nyelvvizsgát, tanulsz biológiát, és jövőre újra megpróbálod. Nem hiszem el, hogy nagyon szeretnél állatorvos lenni, ha feladnád az első kudarc után.
2012. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

egy állatorvosi van. én nem adnám fel az első kudarcnál,de édesanyám nyiltan megmondta hoyg ő nem fog engem itthon eltűrni,ha nem vesznek fel,menjek máshova. Mondjuk igaza lehet, 5 éves gimiben vagyok, most még jövőre halasszak egy évet és utána járjak jóesetben 6évig egyetemre.

(egyébként van nyelvvizsgám)

minden a biosz emelt érettségimen áll vagy bukik.

egyébként azért kérdeztem hogy hova érdemes iratkozni,mert télleg nem tudom mit kezdjek magammal, biológusnak menni állítólag felesleges. állattenyésztő mérnökit meg nem fizetik meg.szóval a kérdésem arra irányulna hogy mit érdemes tanulni.

2012. jan. 20. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!