Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mekkora szorgalom kell ahhoz...

Mekkora szorgalom kell ahhoz hogy valakiből orvos legyen?

Figyelt kérdés
Én nagyon szorgalams vagyok és majd ha minden úgy alakul akkor szeretnék orvos lenni,de nem tudom hogy milyen türelem kell ehhez...
2009. máj. 26. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg magolás (pl anatómia) és sok-sok évi kemény tanulás. Nem véletlenül csak a legjobbakat veszik fel.
2009. máj. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
talán a választató foglalkozások közül ehhez kell a legtöbb,nem véletlen, hogy ez a képzés tart legtovább és egyben kerül a legtöbbe... rengeteg latint kell tanulnod, boncolásra járni, a legapróbb részletekig ismerni a kémiát, biológiát... Szóval NAGYON SOK szorgalom és jó idegrendszer kell hozzá!
2009. máj. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én sajnos még nem tudom, de orvosira jelentkeztem:) (remélem felvesznek, szurkolj!:)

De szerintem ha tényleg ezt szeretnéd, ez az álmod, és szorgalmas vagy, akkor semmi se tántorítson el!:)

2009. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elsősorban felfogóképesség és memória kérdése. Nyilván kevesebb szorgalom szükséges annak, aki első olvasásra megjegyzi a dolgokat, mint akinek harmincötször fel kell mondania magában hangosan, hogy megmaradjon az agyában. És a kettő között még millió szint van.
2009. máj. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kb annyi szorgalom kell hozzá, mint az építészhez: nagyon sok. De megcsinálható, ha belegondolok, melyik osztálytársaimból lesz orvos, akkor úgy érzem, nehéz ugyan, de bőven teljesíthető.
2009. máj. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!