Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Másnak is ilyen osztályfőnöke...

Másnak is ilyen osztályfőnöke van?

Figyelt kérdés
Általánosba járok 8.ba, végig ez az ofőnk volt, de le se sz.rja az osztályt. angolt tanít de semmit se tudunk belőle mert 10 percet késik (cigi) 10 perc ofőóra, 25 perc házi ellenőrzés, 10 perc újabb háziadás. meg mindig mikor de akar jönni előtte megáll az ajtóban és azt várja, h mondjuk neki "... néni jöjjön be". sztem az a baja h nincs családja se pasija és már 35-36 éves...
2012. jan. 12. 18:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
a mienk tök kedves
2012. jan. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Beszélj róla az igazgatónak.

Amúgy mienk is kedves... pedig meghalt apja/pasija sincs/egyedül él/kb 40-45 éves...

2012. jan. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mázli...
2012. jan. 12. 18:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Jó persze, kedves, de minden hülyeségbe belerángat, bármi van amibe lehet segíteni, azt kötelező megcsinálni...
2012. jan. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

nekünk is hasonló,annyiban,hogy nekünk ő tartja a bioszt meg a föcit és egész órán összevissza magyaráz de nem értünk belőle semmit...abból meg főleg nem értünk semmit,ha a tankönyvben is benne van,mert olyan szakszavak vannak benne,hogy mire elolvasok egy mondatot,már fogalmam nincs,miről van szó. így is épp elég fáradt vagyok egész nap,nem hiányzik,hogy még ilyen 3 soros mondatokkal fárasszam az agyam...


13l

2012. jan. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

10perc késés + 10 perc ofő + 25 perc ellenörzés + 10 perc háziadás = 55 perces óra, nem csodálom, hogy kivan :D


amúgy egyik fiú elégítse ki, onnantól kezesbárány lesz :D

2012. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Óra elején jelentkezzetek konkrét kérdésekkel: "... néni, ezt és ezt a nyelvtant nem értem", "el tetszene ezt és ezt magyarázni " stb.
2012. jan. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

jaa igen volt már h megkérdeztük. mi volt a válasz??? a mf végén ott a nyelvtani összefoglaló.

na köszönöm szépen van benn egy táblázat azzal kitörölhetem...

2012. jan. 12. 18:44
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor tényleg nagyon nem akar tanítani :(

De az, hogy valaki milyen tanár, független a családi állapotától, hidd el nekem.

Csak azzal tudlak biztatni, hogy nemsokára úgyis gimnáziumba mégy, és ott erősebb lesz a nyelvoktatás remélhetőleg.

Egy ilyen hanyag tanár ellen már a szülőknek kellett volna évekkel ezelőtt fellépni, de szerintem most már hagyjátok rá.

2012. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi imádjuk a tanárunkat! Mindent megold nekünk, a kirándulást is megrendezte hogy egy egész hetet lehessünk, és nem 3 napot, ami lett volna.. A keringő mellé még beöltözni is enged minket, amihez az egész szöveget, zenét megoldotta! Nélküle nem menne sokra az osztály. Olyan dolgokról beszélünk osztályfőn, ami tényleg az osztály között marad, mert oda tartozik, pl. ivás, cigizés stb. mert 1-2 gyerek cigizik, és iszik is rendesen.. kocsmába is jár. meg rendőri ügy is volt már egy-két probléma miatt. Úgy beszél velünk mint ha a 2. anyánk lenne. Nem értem hogy hogy lehet ilyen egy osztályfőnök, hiszen az arra való hogy összetartsa az osztályt.. szólni kell egy tanárnak vagy egy igazgatónak mert ez így nem jó!
2012. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!