Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerdán kompetenciamérés....

Szerdán kompetenciamérés. Honnan szerezhetnék rá gyakorlófeladatokat?

Figyelt kérdés
6. osztályosok számára kellene szövegértés és matematika. Szeretnék alaposan felkészülni. Valami oldalt tudtok ahonnan tölthetnék le feladatokat?
2009. máj. 24. 14:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Itt van egy két link. Én már most izgulok:D igaz én már 8.-os vagyok.

[link]

[link] (itt megtalálod a válaszokat is)

[link] (itt pedig válogathatsz hogy melyik évben mi volt)

Sok sikert és jó tanulást:(!

2009. máj. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%

Ne izgulj :D

A felvételi sokkal nehezebb lesz ennél.. itt csak karikázgatni kell :)

2009. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

ez vicc:D

én is írok,de lesz*rom...erre mit kell gyakorolni?XD vagy tudom vagy nem...

ne izgulj,nem nehéz..

14/L

2009. máj. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%

őő szerintem erre nem nagyon kell gyakorolni. a kompetencia a logikára épül, azt pedig nyilván nem tudod fejleszteni 3 feladatlap kitöltésével.

egyébként , én is 6.-os vagyok , de nem nagyon érdekel. Mi múlik ezen? Évvégi jegybe nem számít bele.

Egyébként 4.-ben enyém lett a legjobb az osztályban, 89 pontos.

2009. máj. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
89 % -os bocsi
2009. máj. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ez a kompetenciamérés nem ilyen név nélküli dolog?:D Nehogy már ezen idegesítsd magad:)

Tök egyszerű az egész:)

2009. máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
70%
A kompetenciamérés nem annyira az egyes tanulók eredményei miatt fontos. Valójában az osztályok, iskolák, települések, régiók közötti különbségeket lehet vizsgálni azon keresztül. Talán hallottátok, hogy a kompetenciamérés alapján legrosszabbul teljesítő iskoláknak felzárkózási programot kell készíteniük. Ha az sem segít, akkor külső beavatkozás következik. Szóval, bár a szülők is megnézhetik a gyerekük eredményét, valójában itt az iskolák válnak összehasonlíthatóvá. Persze az iskolai összesítés adatokat viszont már nem adják át a szülőknek, mert rohannának a jobb iskolákba a gyerekükkel ...., ami ugye szegregációt eredményez bla, bla, bla ... Angliában egyébként nyilvánosságra hozzák, hogy fokozzák a versenyt az iskolák között ... bla, bla, bla. ...
2009. máj. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Én is most fogok írni (10-es)!

Ez arra jó, hogy megtudják az ország átlagát.

Ennek az eredménye képpen rangsorolják az iskolákat.

Ha valaki az átlag alatt teljesít, akkor annak külön órákra kell majd járnia.

Szóval megéri a gyakorlás.

Hál' isten az én matek tanárom volt olyan randes, hogy lesz*rta az anyagot és inkább erre gyakoroltunk, hiszen ennek az eredménye jellemzi a tanárt is.

2009. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
ne izguj ez egy marhaság csak azért kell hogy lásák hogy kinek minnyi pénzt agyon a om
2010. máj. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Idén szerencsére nem lesz nekünk, a kérdést még tavaly írtam ki, de azért köszi, hogy írtál!
2010. máj. 25. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!