Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvételin azt kell mondani,...

A felvételin azt kell mondani, hogy azt az iskolát jelöltem meg először, amelyikben írtam?

Figyelt kérdés
Hallottam,hogy ezt kell,de azt hittem Győrben javítják....most akkor ez hogy is van?
2012. jan. 8. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek.

Megírod a legközelebbi iskolában a központi írásbelit. És ott, abban az iskolában, a tanárok kijavítják. Nem küldik el Győrbe javításra. Csak az eredményeket.

Azt az iskolát, ahol megírtad, nem kell bejelölnöd. Csak ha akarod.

2012. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Megerősítem az előzőt, teljesen mindegy, hogy melyikben írod. Én pl 2 utcányira tőlem lévő gimiben írom, hogy ne kelljen korán kelnem, de az lenne az utolsó hely, ahova mennék tanulni :S
2012. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen,teljesen mindegy,hogy hol irod. Bar en mondjuk ott fogon,ahova szeretnek menni ,mert ram nagy hatassal van az , hogy milyen kornyezetben vagyok es szeretem-e azt a selit vagy sem.
2014. dec. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bar ahigy latom,kicsit elkestem ezzel a valasszap:P
2014. dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!