Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » MIlyen startkártyát kell...

MIlyen startkártyát kell csinálnom?

Figyelt kérdés

22 éves vagy, 8 általánossal.

MIlyen startkártyát lehet nekem csinálni? Mert úgy hallottam, többféle is van. Hol kell igényelnem? Meddig érvényes? Igaz hogy jövőre megszűnik az igénylás?

Köszönöm mindenkinek


2011. dec. 20. 22:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Jah, és az gondot jelenthet hogy a gimit estin csinálom? az igénylésnél azt figyelmebe veszik?
2011. dec. 20. 22:05
 2/5 anonim ***** válasza:
Apeh és munkaügyi központ tud neked segíteni.
2011. dec. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ezt én is tudtam, csak nem akarok mind a 2 helyen órákat üllni, ha tudja valaki, akkor megmondja, és már előrébb vagyok.

ha meg nem kapk, akkor feleslegesen nem megyek...

2011. dec. 21. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz,mert előbb a munkaügyiből kell kérj egy igazolást arról,hogy álláskereső vagy. Utána mehetsz a start kártyáit igényelni a NAV-hoz, APEH hoz
2011. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Na így okés. köszi

mert ha muszály akkor elmegyek, de azért hogy siméán átküldjenek 2 óra sorban állás után, na azt megelégeltem.

köszi szépen. :)

2011. dec. 21. 22:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!