Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kaptam ajándékot, kinek, hogy...

Kaptam ajándékot, kinek, hogy köszönjem meg? Lent!

Figyelt kérdés

17l vagyok (egy korábbi kérdésem válaszából másolom be ezt).

Még szeptember elején, anyám bement beszélni az ofőmmel. Csomó olyan dolgot elmondott, amit amúgy nem akart (pl.: nem állunk anyagilag a legjobban, de nem látszik rajtam, mert csomó ruhát töredék áron veszünk meg; azt is elmondta, hogy pánikbeteg, megesik, hogy rosszul van, és én 'figyelek rá'; azt is elmondta, hogy ismerős által kerültem oda (fő egyházi ember tett be ebbe a suliba. Direkt azért, hogy hátha 'normálisabb' ez az iskola (vallásos), mint a többi); stb)


Aztán ma szóltak, hogy igazgatónő keres engem, és egy osztálytársam (apukája meghalt, ő sem áll olyan jól anyagilag). 6000 Ft-ot kaptam Karácsonyra.


Ofőmet keressem meg holnap, köszönjem meg?


2011. dec. 20. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az ofőd beszélt az igazgatóval,és az igazgató hallva a történetet úgy döntött,hogy ennyivel - egy iskola költségvetésében azért 6000 forint normális esetben aprópénz - támogat benneteket.


Mivel közelegnek az ünnepek,az ofődet,hacsak nincs iskolai kötelezettsége,ilyenkor benn az iskolában szerintem nehéz lesz megtalálni,az lenne a legjobb,ha bemennél te,vagy inkább az egyik szülőd,inkább édesanyád egy üveg borral vagy egy bonbonnal(üres kézzel menni karácsonykor nem illik) ,és megköszönné.


Az igazgató úgyis kell,hogy tudjon róla,ha iskolai költségvetésből ment a pénz.

2011. dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszer én is kaptam ilyen támogatást, még kilencedikesként. Az egész iskolából maximum 20 gyerek kapott támogatást, 5.000 ft-ot, ez volt 2002-ben. Behívtak minket a könyvtárba (rádión bemondták a nevünket), ott voltak az érintett osztályfőnökök meg az igazgató, igazgató elmondta, hogy miért kapjuk ezt a támogatást, majd az osztályfőnökök átadták a borítékot.


Ott és akkor megköszöntem, igaz, csak szóban, mert nem számítottam rá, így nem is készültem semmivel, másnap meg már kezdődött a téli szünet.


Ha úgy érzed, hogy valami aprósággal meg szeretnéd köszönni, egy bonbon megfelelő, a borral mellé lehet nyúlni.

2011. dec. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!