Kollégiumi kérdések?

Figyelt kérdés

Lenne pár kérdésem, ha nem baj :)

- Hétvégén ott lehet maradni?

- Ha igen, akkor ki lehet menni bulizni?

- Dohányozni/ cigit magunknál tartani lehet?

- Internetezni lehet ( pl.: családdal, barátokkal beszélni) ?

- Szabad foglalkozás alatt miket lehet csinálni?

Köszi előre is!


2011. dec. 16. 15:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, 18L, 12.-es vagyok.
2011. dec. 16. 15:15
 2/7 anonim ***** válasza:
Akkor te most a felsőoktatási intézmények kollégiumairól kérdezel?
2011. dec. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jaa, azt elfelejtettem megírni. Nem, középsulisról :) Már el van intézve, hogy így év közben beköltözhessek.
2011. dec. 16. 15:33
 4/7 anonim ***** válasza:

középsulisban (ahol én voltam) ott nem lehetet hétvégén bent maradni, nappali tagozatos képzésben voltam ott érettségi után, így velünk engedékenyebbek voltak a nevelőnők (könnyebben kaptunk kimenőt, viszont kint maradni záróra után csak külön szülöi engedéllyel lehetet) Cigit tarhatunk magunknál, dohányozni a kijelölt helyre lehetet menni. wifi volt, így ha volt sajátgéped akkor bármikor netezhettél, a netszobában pedig időpontot kellet jegyezni.

nem feltétlenül kellet tnauló idő alatt tanulni, visont nem hangosgodhattunk

2011. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Tehát ha van szülői kérvényem, akkor kimehetek a kollégiumból estefelé (6-7-8 körül) is?
2011. dec. 16. 16:01
 6/7 anonim ***** válasza:
hát nálunk ugy volt 20-ig kint lehet bárki, volt egy ellenőrző méretű füzet, abba lehet kérni kimenőt (ok, nevelőnő függő volt hogy kaptál e vagy sem és olyan szinten hogy 8 után akarátl futni a tömb körül egy kört arra is beirták) ezzel max 22ig (takarodó ideje) lehetet kint maradni.. egész estére külön szülői papírral lehetet csak kint maradni (pl rokonnál alszol, vagy éjszakásban dolgozol)
2011. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi neked is! :)
2011. dec. 17. 15:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!