Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diploma hiteles fordításának...

Diploma hiteles fordításának feltételei?

Figyelt kérdés

Néhány napja államvizsgáztam, így a fizikai diplomát csak néhány hét múlva kapom meg (addig ül rajta a nyomda). Szeretnék nemsokára külföldre menni munkát vállalni.


A kérdésem az lenne, hogy a végzettségemet külföldön csak a diploma hiteles fordításával tudom elismertetni. Ha most kérek egy fecnin igazolást az iskolától, hogy diplomám van, csak nem lett még legyártva, az alapján is végeznek hiteles fordítást, vagy csak a keménykötéses végleges verzió alapján?


Gondolok arra, hogy sorszámot kap a diploma, de nem tudom, hogy az igazoláson is szerepelne-e.


Tehát várjam meg, amíg diplomaosztón a kezembe adják, vagy beadhatom az igazolást is az OFFI-hoz? Egyenértékű lenne a későbbi keménykötéses diplomával?


2011. dec. 1. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Akar egy altalad irt 2 soros fecnyit is beadhatsz,azt is leforditjak es az is hiteles lesz. OK SEMMIT SEM ELLENORIZNEK! Ez csak Magyarorszagon szokas,hogy 1 idora vegezhet hiteles forditast,es az veletlen tizszeres arakkal dolgozik..Burokracia..Barmit leforditanak,azt is,oket nem erdekli. En eleve csak a fenymasolatokat adtam be,nem az eredetit, azt is leforditjak.
2011. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
iroda
2011. dec. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor rosszul tettem fel a kérdést. Nem az a gond, hogy az OFFI vállalja-e, hanem hogy a kiadott igazolás fordítása a KINTI MUNKAADÓ SZÁMÁRA megfelelő lesz-e, elfogadják-e a végzettségem valós igazolásaként?

Vagy csak a keménykötéses diploma fordítását, mert teszem azt azon van sorszám vagy bármi olyan, amit korábban nem tudnak kiadni, így nem egyenértékű.

2011. dec. 1. 17:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!