Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen könyvet...

Szerintetek milyen könyvet vegyek a húgomnak?

Figyelt kérdés
Az a lényeg, hogy nem igazán szeret olvasni és szeretném kicsit "megnevelni" ilyen téren...Valami jó horrort szeretnék neki venni, csak az a baj, hogy én nem nagyon olvasok horrort. Régen olvastam, de akkor is csak Stephen Kinget és van egy olyan érzésem, hogy azt tesóm nem igazán értékelné...
2011. nov. 30. 11:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A horrort se biztos, hogy értékelné.
2011. nov. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de még az a legesélyesebb :)
2011. dec. 1. 13:10
 3/6 anonim válasza:
Miért írtad ki két helyre?
2011. dec. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert ennél elcsesztem a kategóriát :D
2011. dec. 1. 14:32
 5/6 anonim válasza:
Ja, tényleg. Milyen kár már, hogy a válaszokat/lókommanteket, cimkéket, és a kategóriát nem lehet megváltoztatni. Én is egyszer rossz kategóriába írtam, a humor helyett az egyéb kérdésekbe, és csodálkoztam, hogy nem ír rá senki.:) De azt csk félre klikkeltem.
2011. dec. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ugye? egyszerűbb lenne ha meg lehetne változtatni...na de mindegy :) én meg ebben a kategóriában nézegettem a kérdéseket, és a fenti füleknél kattintottam az új kérdésre :D
2011. dec. 5. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!