Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » S. O. S! Hogy fogalmazzam meg...

S. O. S! Hogy fogalmazzam meg a kérvény indokát? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden, érthetően elmagyarázni.

Nappali tagozatra jártam(17 éves vagyok), közben becsúszott a baba, férjhez mentem, átmentem estire.(Gimis vagyok)

Kémia és földrajz csak 2 évig kötelező, és nekem már megvan a két évem, ezért jár a mentesség. Ma beszéltem a titkársággal, ott azt mondták, hogy minden tantárgyból jár, majd ők elintézik, csak az érettségi tárgyaim lesznek.


Mit írjak az indoklásba, miért kérem a mentességet?? Hivatkozzak a babára? Mert oké, hogy a 2 tárgyból, megvan a kötelező két évem, na és a többi?? Nagyon fontos lenne!! Köszönöm!!



2011. nov. 29. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze! Hozz fel minden olyan körülményt a kérvényben, /baba, háztartás, esetleg beutazás, anyagi indokok, stb./ ami alapján kedvező elbírálásban reménykedhetsz.
2011. nov. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kérvény!


Tisztelt Igazgatónő!


XY ZY osztályos tanuló (szül hely idő: . anyja neve: lakik: ), azzal a kéréssel fordulok Önhöz, hogy a következő tantárgyakból a 2011-2012 tanévben felmentést kaphassak (Kémia, Földrajz, Informatika, Biológia, Fizika) egészségügyi okokból, illetve két tárgyból a már teljesítettem a kötelező két évet(földrajz, kémia).


Köszönettel : XY

Dátum:

Így jóó??

2011. nov. 29. 12:03
 3/4 anonim ***** válasza:
A levél eleje jó, de éppen az indokolást hagytad ki. Miért kéred a mentességedet? Mert férjhez mentél, nappali tagozaton nem tudod folytatni az iskoláidat. Az indokolás fontos.
2011. nov. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ok. Nem olvastam el jól, ott van, hogy egészségügyi okokból. Talán jó lesz.
2011. nov. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!