Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szavalóversre milyen verset...

Szavalóversre milyen verset ajánlanátok?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nem akarok valami vicces verset, vagy gyerekeset. inkább komolyabb verseket szoktam mondani. mit ajánlanátok?
2011. nov. 24. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
MAJAKOVSZKIJ: Beszélgetés Lenin elvtárssal
2011. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

19:53

Elismerésem! :D Rég nevettettek már meg ennyire! :)

De abszolúte igazad van! Én kötelező érvénnyel megtaníttatnám minden 11-2-3-4 éves gyerekkel, aki meg van róla győződve, hogy neki a komoly versek "állnak jól".

2011. nov. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy azok állnak jól :) azt montam, hogy azt tudom a legjobban elmondani. mivel 9 éve szavalok magyarul, és mivel szlovákiában élek, szlovákul is 8 éve :)
2011. nov. 24. 20:49
 4/4 A kérdező kommentje:
nemtudom, te hogyvagy ezzel, de szerintem egy ember 9 évi szavalás után emg tudja mondani, hogy mi áll neki jól, mi megy neki elgjobban. Igen, gyerekversekkel kezdtem, majd mindig nehezebb szövegek, egyre hosszabbak, és körülbelül 11 évesen modtam először komolyabb szöveget. és elég nagy siekrem votl vele :)
2011. nov. 24. 20:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!