Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet profilozást tanulni?...

Hol lehet profilozást tanulni? Lehet egyáltalán?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Mint a gyilkos elmékben?

Szerintem igaziból ilyet sehol. Pszichológia szak? :)

2009. máj. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb olyat mint a Gyilkos Elmékben bár tudom hogy a valóságban nem ilyen egyszerű a dolog:D:D
2009. máj. 12. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
először egy sima pszichológia szakot kell elvégezned, és onnan mehetsz tovább kriminálpszichológiára... de magyarországon ennek még nincs túl sok hagyománya,nem nagyon fogsz tudni elhelyezkedni vele... én is átnéztem annak idején, mert tetszett az Alex Kava könyvekben amit csinál a kriminálpszichológus csaj :)
2009. máj. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ellenkezőleg, mivel itt nem volt eddig kapva kapnának egy szakemberen, de ennek az USA-ban van hagyománya. Hallottátok a híradóban, a magyar rendőrség az amerikai FBI-tól kér segítséget a cigánygyilkolók felkutatására - akik profilkészítéssel segítik a nyomozást. Én az egyetemen tanultam kriminológiát, kriminalisztikát de a profilkészítés csak per tangentem (érintőlegesen ) volt megemlítve.
2009. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!