Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű kémia érettségire...

Emelt szintű kémia érettségire könyvek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kémiából szeretnék emelt szinten érettségizni. Esetleg aki érettségizett már emelten tudna segíteni, hogy milyen könyvekből, feladatgyűjteményekből érdemes készülni?

Köszönöm!


2011. nov. 21. 09:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Hali!

Én most emelteztem, 94%-os lett az írásbelim. Tudom ajánlani Villányi könyvei közül az Ötösöm lesz kémiából feladatgyűjteményt a számolásokhoz, illetve a Kémia, összefoglaló középiskolásoknak könyvet az elméleti áttekintéshez. A gyakorlathoz érdemes egyszer vagy kétszer átolvasni Czirók Ede Így készülj a kétszintű érettségire kémiából!-ját, van hozzá DVD is (amin nem tudom mi van egyébként).

Egyébként jók még a különböző "próbaérettségi" kiadványok, és lehet csinálgatni a korábbi feladatsorokat is (ezek fent vannak az OH honlapján). Egyszer pedig szerintem még érdemes átfutni a követelményrendszert is, sokat segíthet.

2011. nov. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én még nem érettségiztem, de kémia emeltre készülök, és fakton ebből tanulunk: Villányi: Kémia a kétszintű érettségire, ennek van egy feladatgyűjteménye is, meg az Ötösöm lesz kémiából tényleg jó a számításokhoz.

Plusz csináld meg a régebbi érettségiket, és a követelményrendszert is alaposan nézd át.

2011. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Gratulálok az érettségidhez! Ez nagy teljesítmény!!!:)
2011. nov. 21. 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!