Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már másik...

Mit csináljak ha már másik suliba szeretnék menni?

Figyelt kérdés
Felvettek ugyan egy gimibe,de már megbántam,gimibe is csak azért jelentkeztem mert anyuék mondták,hogy oda menjek,azt viszont hogy én hova akarok menni figyelembe se vették.Meg nem is tetszik a suli,inkább egy szakközépbe mennék,ráadásul varrónő szak,és én imádok varrni,új rucikat kreálni.:)És így is csak 4 éves,a gimi meg 5 éves,mert előkészítő osztályos,és akkor 20 évesen fejezném be a gimit.:(Mikor mehetnék át a szakközépbe?És egyáltalán felvennének?4es 5ös tanuló vagyok,ezért is vettek föl a gimibe.
2009. máj. 9. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen beszélj a szüleiddel, győzd meg őket, hogy ne akarjék elrontani az életedet, hadd csináld azt, ami érdekel! A gmnáziumi érettségivel nem tudsz mit kezdeni, viszont ha tudsz varrni, azzal rögtön megvan a kenyérkereseted.A szakközép valószínűleg felvesz, pláne ha jó tanuló vagy. Át lehet menni egyik iskolából a másikba, de minél hamarabb kellene őket megkeresni.
2009. máj. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A két iskola igazgatóival kell egyeztetnetek, de sürgősen!

sok sikert hozzá :)

2009. máj. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nálunk is ez a helyzet, én gimibe akartam menni, biosz-kémia szakra, mert állatorvos szerettem volna lenni, vagy fogyatékosokkal foglalkozó "ápolónő", és anyuék nem engedték, és elküldtek közgazdasági szakközépbe, és most szívok nagyon... :'(nem is érdekel, amit ott tanítanak
2010. jan. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!