Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nehéz az angol középszintű...

Nehéz az angol középszintű írásbeli érettségi?

Figyelt kérdés
Mondjuk egy olyannak aki minden órán bent volt és figyelt, de mondjuk nem fordított vmi sok időt az otthoni tanulásra? Nektek hogy sikerült? Kellemesen csalódtál benne? Megbuktál?
2009. máj. 6. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

íme a tavalyi angol irásbeli,döntsd el hogy szerinted nehéz-e :)


[link]

2009. máj. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, figyelj, az kell, hogy mondjam, hogy a legtöbb esetben a befektetett munka megtérül. Én tavaly előrehozottaztam, előtte az összes addigi érettségit végigoldottam, 96% lett. Nem tartottam nehéznek. Hozzáteszem, szerintem az összes érettségim közül ez lesz a legjobb.
2009. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még bőven nem vagyok érettségi közelben, tavaly ilyenkor megírtuk az osztállyal próbaképp és nekem 90%-os lett. Természetesen tanulás nélkül, sőt mi még szótárt sem használtunk az íráskészséghez. Tehát ha figyeltél, de nem tanultál, akkor is megírható:)
2009. máj. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ami a linkben volt "teszt" az nem tűnt így első ránézésre nehéznek... Na de majd hnap kiderül :)
2009. máj. 6. 21:49
 5/5 anonim ***** válasza:
nem tudom a mai milyen, de én tavaly írtam előrehozva, semmit se készültem rá, sőt 11.-ben még angol órákra se nagyon jártam be és 98% lett... szerintem nem nehéz :)
2009. máj. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!