Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen kabalát viszel hétfőn...

Milyen kabalát viszel hétfőn az érettségire?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 12:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt a macit ami a ballagási virágomon volt, elkereszteltem szerencsemacinak!:)
2009. máj. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőmmel egyszer hazafelé a vonaton találtunk egy jegyet, és abból hajtogatott nekem egy madarat, az lesz nálam, illetve egy Szűz Máriás medál, amit egy ismeretlen lány adott egy színházi előadás előtt.
2009. máj. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én már 3 éve voltam de azért leírhatom?XD

Ballagásra kaptam egy horkolós fekvő macitXD na azt és egy másik macit,még olyan régi fajtát amit akkor egy két éve vett anyum egy vásáron:D

Idegenvezetős vizsgámra pedig egy Barbie csokiban lévő kitűzőt:D

Most fősulira hello kitty figurákat viszek és a barbie-s kitűzőt.Eddig bejött:D

Sok szerencsét:))

2009. máj. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyiket most kaptam ballagásra a másikat pedig még réebben volt barátomtól.Nagyon szeretem ezeket a macikat ezért elviszem mindkettőt!!!
2009. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!