Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Töri középszintű érettségin...

Töri középszintű érettségin mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Nagyon félek tőle, 5-öst kellene írnom, hogy biztosan felvegyenek a főiskolára..

Esszében milyen téma lehet, sok nagy témát már elhasználtak, most mire lehet számítani? ÉS a tesztnél mire figyeljek? És gyorsan most még mit nézzek át? Kétségbe vagyok esve... :((


2009. máj. 2. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ami úgy általánban: kiegyezés, forradalmak és szabadságharc, háború előzmények, következmények, Kádár vagy Rákosi korszak, reformkor, híres magyar csaták pl. mohácsi, három részre szakadó Mo.

Szerintem ezek várhatók. Én is most érettségizek és nekem is ötös kell.

Hajrá érettségizők!

2009. máj. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nem mondta a tanár,hogy most melyik korszak lesz?vagy hogy is van az most csak a szóbelin van?pedig csak 3 éve volt de már nem emlékszemXD

a lényeg,hogy koronként fog előre haladni és olyan egyszerű lesz,hogy nevetve jössz ki.Én 5öst írtam pedig nem voltam nagy arc belőle:D

2009. máj. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!