Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mindjárt itt az érettségi,...

Mindjárt itt az érettségi, minden ismerősöm ezzel jön. Milyen jó "visszaszólást" alkalmazzak ha előjön ez a téma?

Figyelt kérdés
2009. máj. 2. 07:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Jaj ez annak idején engem is halálra idegelt. Én csak válaszoltam ,hogy bizony jól tudják mindjárt itt van és ezzel pontot raktam a dolog végére.
2009. máj. 2. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jah én 3 éve érettségiztem tökre nem izgultam meg semmi anyám meg bőgött egész héten, ő vitt el kocsival a suliba ragaszkodott hozzá és úgy engedett el hogy bőgött, hát kicsit se volt idegesítő :D át kell rajta esni.... nekem is mindig mondták hogy itt az érettségi... aha mondom pünkösd is mindjárt itt van... :D
2009. máj. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

engem nem idegesített, hogy mindig mondták, lretsségi előtt se izgultam, csak az utolsó pár órában kezdtem, úgyh én nyugodt ember vagyok:)

De ne félj tőle én 0 perc tanulással érettségiztem le , és nem is rosszul.

Visszaszólásra, meg mondhtaod, h "én nem félek tőle, úgyis minden 100%-os lesz" ;) persze senki se fogja komlyan venni.. de legalább röhögnek egy jót:))

2009. máj. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd azt, hogy érettnek már érett vagy csak a papír miatt muszáj megcsinálnod.
2009. máj. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Ha lány vagy mondd azt hogy igen, szeretnél is már túllenni rajta, mert a terhességnek nem tesz jót az idegeskedés..:D

Ha meg fiú akkor kérdezd meg, hogy ők hogy tudják, nem ismered a jogszabályokat, a börtönből is lehet érettségizni?:D

2009. máj. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Rövid válsz a z érettségis kérdésekre: "Annyi hülyének sikerült már, akkor nekem is menni fog!" Én ezt mondogattam. :)
2009. máj. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A terhességgel ne vicceljünk.Gyerekkori barátnőm(mielőtt vki le ír magában,nem tartozunk a kisebbséghez és jó módúak vagyunk)8 hónapos terhesen érettségizett,nem volt elég bajom még minden perben azt néztem vajon mikor kezd el görcsölni a hasa és rohanhatunk a kórházba.Igen mert felálltam volna és megyek vele:))

Legjobb szöveg ellene?Semmi,vond meg a vállad és kész:D

2009. máj. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!