Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Őszi érettségire milyen...

Őszi érettségire milyen ruhában kell menni?

Figyelt kérdés
Se a levélben amit küldtek, se a honlapon nincs leírva, hogy milyen öltözékben kell megjelenni az írásbeli vizsgán. Ezt nem veszik olyan komolyan mint a tavaszi érettségit és elég fehér ing, sötét nadrág? Vagy muszáj öltöny, hozzáillő nadrág és nyakkendő?
2011. okt. 14. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:

elsőnek erről a kérdésről az jutott eszembe, hogy ugyanúgy mint a tavaszin

de nem tudom ámert nem volt még szerencsém hozz

2011. okt. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, ahogy a tavaszira felöltöznél, ez a te lelkiismeretedre van bízva. Van olyan, aki írásbelire is teljesen kiöltözik, és van olyan is, aki szóbelizni is mackóba megy. Elég tág a határ, rajtad múlik.
2011. okt. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én most ismétlőzöm a héten töriből meg angolból, szerintem öltözz ki valamennyire, a nyakkendőt hanyagolhatod ha akarod legalábbis ha én pasi lennék azt tenném.

Én amúgy egy fehér kötött pulcsit, fekete térdig érő szoknyát, meg testszínű harisnyát húzok magassarkú csizmával. Egyik nap másik napon meg szoknyáskosztümöt egy vékonyabb fehér felsővel a kosztümfelső alá a harisnya csizma marad.

21/L

2011. okt. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A te döntésed, hogy miben mész el. Írásbelire szerintem elég a sötét nadrág és fehér ing, de szóbelire majd öltözz ki jobban.
2011. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!