Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Elég sürgős? Elég jó tanuló...

Lee12 kérdése:

Elég sürgős? Elég jó tanuló vagyok, tavaly 9. -ben 4,6 os átlagom volt és minden nap tanultam

Figyelt kérdés

most azonban az isten se vesz rá hogy leüljek tanulni, vagy elalszok rajta szó szerint(pedig este 8 órát alszom) vagy egyszerűen elülök rajta

lehet hogy még nem lendültem bele a suliba? vagy mi lehet?


2011. szept. 22. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én is 10-es vagyok és hasonlóan vagyok, meg aggódom hogy nem lesz nyelvvizsgám...nem vesznek fel...stb. tanulás is nehezen ment. Aztán egy kis fagyi tanulás mellett, kakaó...stb. belelendültem :)

2011. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen normális ez a kilengés. A serdülő szervezet számára talán az egyik legmegterhelőbb időszak, jelentős növekedési-strukturálódási folyamatok zajlanak le ilyenkor, amitől fáradékonyabb, aluszékonyabb és dekoncentráltabb leszel. Alapvetően nagyon nem gyerekbarát, ahogy ezt az időszakot beosztják a közoktatásban, mert ilyenkor jön be a legtöbb tantárgy a gimiben. Nem is értem, miért hagyják így. De az a tudat nyugtasson, hogy ebben az évben még nem számítanak a jegyeid. Hidd el, túl leszel ezen az időszakon, de tényleg szánj minél több időt a pihenésre és sportolj eleget, mert az is nagyon sokat nyom a latba.
2011. szept. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!