Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » IQ tesztek, melyik a legjobb?

Tetszik a kérdése:

IQ tesztek, melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
Kipróbáltam a híres-neves mensa próba IQ tesztet és nekem nem jött be. Elsőre 120 körüli értéket dobott fel, de sok kérdést nem volt időm végiggondolni. Poénból újra megoldottam random kattingatással, és akkor is csak 70es IQ-t mutat, így ez elég gyenge szerintem (tudok róla, hogy csak próba teszt). Találtam egy másik IQ tesztet ( [link] ) Ez viszont lényegesen kedvezőbb, mert itt nem kérdésekre kapunk időt, hanem a végén összegzi azt, hogy milyen sokáig tartott megoldani. Ez már 135-ös IQ-t mutatott nálam, és szép 50es IQ, ha össze-vissza klikkelgetek. Tud esetleg valaki hasonlóan ingyenes tesztet mutatni, ami jobb, mint amiket most leírtam?
2011. szept. 17. 11:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!