Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE-TTK földtudományit...

ELTE-TTK földtudományit tűztem ki magam elég, de nem vagyok biztos a dolgomban. Fizika és matek?

Figyelt kérdés
Mennyire kell a földtudományin a fizika vagy matek és milyen szinten? Tudom, hogy fizika lesz, de, hogy mennyire lesz húzós...? Mert igazából a matek fizikát nem szeretem, de a földrajzért megőrülök és jól is megy :)
2011. szept. 7. 14:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki??
2011. szept. 18. 18:40
 2/2 anonim ***** válasza:

Fizika 2 félévig biztosan van (utána szakirány függő), elég húzós. Ha nem voltál jó középsulis fizikából akkor szenvedés lesz, de sok tanulással meg lehet csinálni. Matek sem könnyű, a félévek előrehaladtával egyre nehezedik. Nyilván nem egy BME szint, de ha nincs érzéked a matekhoz akkor elég nehéz.

Az a kérdés, hogy a földrajznak melyik részét szeretted? Ha a társadalmi, gazdasági dolgokat, akkor azt földrajz szakon tudod megtanulni és ott nincs komoly fizika vagy matek. Földtudományin a természetföldrajzi dologról van szó, Föld működése, szerkezete. Nézd meg milyen tantárgyak vannak és hogy mennyire tetszenek. (ELTE TTK TO honlapján)

2011. okt. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!