Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig számitják be plusszpont...

Meddig számitják be plusszpontként a nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
most vagyok végzős és nem tudom hogy méghányszor próbálkozhatok nyelvvizsgával,most kellene mennem októberben de még nem érzem magam felkészültnek és nem tudom hogy még hányszor mehetek. ha áprilisban megyek és annak az eredménye május közepén van akkor azt még beleszámítják a felvételibe?? vagy hoyg van ez??? segítség!!!!
2011. szept. 4. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Addig számítják be, amíg el tudod küldeni a július eleji dokumentumpótlási határidő előtt a nyelvvizsga-bizonyítvány fénymásolatát. Vagyis az április-májusi vizsgák még bele szoktak férni.
2011. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Persze, ugye még később módosíthatod a sorrendet, és be kell mutatnod az érettségi eredményeidet, akkor is bőven ráér bemutatni a nyelvvizsga bizonylatot. Amúgy februárban is szokott lenni a legtöbb helyen, esetleg nézz szét több nyelvvizsgaközpontnál is, hogy mikor vizsgáztatnak.
2011. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én április 16án voltam, az még belefért bőven. Úgy emlékszem, talán még a májusi is okés.
2011. szept. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
komoylan?? ajj de jó mert megnéztem az időpontokat és most lenne októberben(amire mennék) decemberben,februárban,áprilisban és júniusban. csak ugye félek hogy megbukok és azért akartam most menni hogy még legyen lehetőségem késöbb, akk szerintetek még most ne menjek?? mert már csak 1 hnap van és a tételekböl még csak 3at tudok (20 van)
2011. szept. 4. 18:15
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy nem tudsz felkészülni ennyi idő alatt, akkor inkább ne, mert azért mégse olyan olcsó a nyelvvizsga. Amúgy hova akarsz menni?
2011. szept. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
ecl-re ha ezt kérdezed :) az a baj hoyg már egyszer voltam és ugye azóta nem gyakoroltam mivel ne mvolt suli ,igy meg nekem nagyon furi hogy csak 1 hónap van de uténa meg félek hogy az érettségi miatt nem lesz rá idöm
2011. szept. 4. 18:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig arra azt mondják, hogy könnyű. Csak én BME-n voltam és minden ismerősöm megvágták velem együtt, szóval azt nem tanácsolom..:D
2011. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát szeritenm köönnyű volt mégis megbuktam :S de nem tudom miért semmi értékelés nem volt hozzá,mondjuk a szóbelinál elcsesztem semmit nem tanultam, de az irásbelivel nem volt semmi problémám mégsem sikerült...
2011. szept. 4. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Még az Euroról hallottam, hogy könnyű, nézd meg a próbafeladatsoruk, hátha jobban fekszik neked.
2011. szept. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!