Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikortól kell 10. osztály a...

Mikortól kell 10. osztály a középfokú képzésekhez?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!


Egy kis törvényi segítségre lenne szükségem.


Valaki meg tudná mondani, hogy hol találok arra vonatkozó HIVATALOS forrást, hogy melyik tanévtől szükséges 10. osztály elvégzése a középfokú képzésekre való bejutáshoz? Valahol a '90-es évek végén volt a váltás, de mindenhol mást hallok/olvasok, nekem pedig biztos információra lenne szükségem, méghozzá lehetőleg törvényi, vagy hasonló forrásra. Én úgy tudtam, hogy a 97/98-as tanévben változott, de az egyik iskola 98/99-et mondott, most legutóbb meg 99/2000-et. Vagy ez évente egy évvel ugrik felfelé, hogy melyik befejezett évig elég a 8 és mikortól szükséges 10 elvégzése:


Nagyon köszönöm, aki küld bármi támpontot!



Szép napot!


2011. aug. 31. 20:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresd fel a www.okj2006.hu weboldalt. Ott minden OKJ-s szakmáról bőséges információt találsz, így az is le van írva, pontosan milyen előképzettség szükséges.
2011. aug. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!