Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mik a kilencedikes Gimnáziumi...

Mik a kilencedikes Gimnáziumi Matekpótvizsga feladatlap tartalma?

Figyelt kérdés

Nem kimondottan a

kérdésekre gondolok hanem

arra hogy:

Hány feladatből áll?

Melyik feladatból van sok?

<Tőrt,Geometria,Mérések STB>

Mennyire nehéz?


2011. aug. 22. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj. Nem fogsz választ kapni, mivel a tanárok nem valami robotok, akik eléd tesznek egy készen kapott feladatlapot, hanem dolgoznak vele (esetenként akár többet is, mint amennyit egy bukott diák készül), és maguk állítják össze a feladatsort. A feladatok igazodnak a számonkérendő anyaghoz (kilencedikben valószínűleg nem a törteken lesz a hangsúly, mert az ötödikes anyag). Hogy nehéz-e, az egyedül a felkészültségedtől függ. Aki tanult, annak nem nehéz.
2011. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem a kész feladatlapot kértem!

Ezért kérdeztem csak kb-ra hogy mennyi feladat van és hogy mi a fontosabb tanulnivaló!

2011. aug. 22. 14:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Jókor kérdezed. Az a fontosabb tanulnivaló, ami a tanév során nagyobb súllyal szerepelt a atananyagban. Szerintem nyisd ki a füzeted, keresd meg a témakörök címeit, abból lesz képed. Tényleg.
2011. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!