Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha megkaptam a diákigazolvány...

Ha megkaptam a diákigazolvány befizető csekket, akkor biztosra vehetem, hogy elfogadták az igénylésem?

Figyelt kérdés
A tablóképemet küldtem be, féltem, hogy nem fogadják el, mert szürkés a háttér, nem fehér, de most megkaptam a csekket, ezek szerint elfogadták, és meg fogom kapni anélkül, hogy bármit is kelljen intéznem a Tanulmányi Osztályon?
2011. aug. 16. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A csekket végülis automatikusan kiküldték annak is, aki végül nem nyert felvételt. De biztosan fognak szólni mikor készítik, hogy ha nem használható a képed.
2011. aug. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:O Én úgy tudom h már lejárt a befizetési határidő. Pótfelvételivel jelentkeztél? vagy hogy így van neked ez??:D
2011. aug. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Utólag küldtem el a képem és az aláírásom, a regisztrációs csomagban lévő papíron, és ma kaptam egy levelet az Oktatási Hivataltól, amiben benne volt a csekk, és hogy a befizetési határidő aug. 19.
2011. aug. 16. 19:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Jah akkor gondolom nem pótfelvételi volt.

Hát nézd én olyan képet küldtem aminek zöld volt a háttereXD és elfogadták nem hiszem h ezzel problémád lesz. Sokan voltak még így h a tablóképüket küldték.

2011. aug. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem, nem pótfelvételi :)

Zöld? :D Akkor remélem, nem kell aggódnom. Az enyém világos szürke

[link]

ilyesmi :)

2011. aug. 16. 19:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a felvételizők 90%-a a tablóképét küldi, annak a háttere meg nem valószínű, hogy fehér, és én még nem hallottam olyat, hogy valakinek nem fogadták volna el...
2011. aug. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!