Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen diákmunka való nekem?

Milyen diákmunka való nekem?

Figyelt kérdés

Jövőre elmennék nyári munkára,de idén már tudni szeretném,hogy mire jelentkezzen jövőre.


Átlagos magasságú,vékony,törékeny csontozatú lány vagyok.Gerincferdülésem van,fűzőt hordok(tehát a fizikailag terhelő dolgok alapból kihulltak).Szemüveges vagyok.


Mit javasoltok? :)


2011. aug. 16. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Úristen, hogy bírod hordani azt a fűzőt? Nekem is kellet (volna), de nem bírtam. Minden elismerésem a tiéd!

Kérdésedre válaszolva talán valami adminisztratív munka lenne a legjobb, bár azok hamar betelnek. Esetleg pénztáros vagy ha bírod a hosszas álldogálást (nem tudom hány fokos a görbületed), akkor szórólapozás.

Sok sikert! :)

2011. aug. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából én is csak nappalra bírom hordani,de vannak ismerőseim,akik éjjel-nappal hordják,és sokat javul a hátuk.(Nálam annyi történik,hogy egyelőre nem ferdült tovább.Igaz,alig-alig gyógytornázok,de valaki csak éjjel hordja a fűzőt,nem tornázik,mégis javul a háta....)
2011. aug. 17. 13:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztos attól is függ, hogy mennyire ferdült. Nekem ráadásul még meg is volt csavarodva (állítólag a hirtelen növéstől). Két év után műtét lett belőle.
2011. aug. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem 19 fok van most,de 25-én megyek röntgenre,meg orvoshoz,akkor majd kiderül,hogy hogy állunk.Én úgy tudom,hogy nekem csak szimplán jobbra convex scoliosisom van.
2011. aug. 19. 11:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!