Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány pénzt meddig...

Diákigazolvány pénzt meddig lehet (ett) befizetni?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az a problémám hogy totál kiment a fejemből és elfelejtettem befizetni az 1600 forintot a diákigazolványra, hogy az egyetem alatti időszakban is legyen...

Felhívtam az oktatási hivatalt egy kb. velem egyidős hangú csaj vette fel és "szerinte" már nagyon túl vagyok a határidőn, majd a beiratkozásnál kell ezt intéznem.


A kérdés, hogy most végül is befizessem ma próba-szerencse alapon (lehet belőle bajom, elúszik a pénz?) vagy tényleg megoldható majd a beiratkozáskor szept 8.-ikán a dolog? =/


2011. aug. 11. 10:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

augusztus 5 volt a határidő

már volt itt korábban egy ilyen kérdés, valaki azt írta, hogy ő most hétfőn fizette be, és felhívta őket, és neki elfogadták.


Igazából csak pár nappal vagy túl a határidőn.

Vagy felhívod őket mégegyszer, és reménykedsz, hogy egy hozzáértőbb csaj veszi fel, aki meg tudja mondani, hogy időben van-e, ha most fizeted be.

Vagy tényleg vársz a beiratkozásig, de akkor az első 2-3 hétben nem lesz diákod, legfeljebb majd egy tanulói jogviszony-igazolással igazolod hogy tanuló vagy.

2011. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mar vard meg a beiratkozast, ezzel tenyleg nagyon elcsusztal. Akkor majd kell kerned egy ideiglenest is, mert a rendesnek ido kell mig elkeszul, de elintezni biztosan elfogod tudni.
2011. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Elvileg ha egy picivel később kapom meg nem baj mert az előző diákom október 31-ig jó, legalábbis valami ilyesmit olvastam valahol...

Szóval akkor majd megérdeklődöm hogysmint megy beiratkozásnál. Azért nem mindegy sajnos mert MÁV-al járnék, és a diák meg a felnőtt bérlet ég és föld... =/


Hjaj bakker. Azért igazán meghosszabbíthatnák a fizetési határidőt, vannak akik felvételi idején mennek nyaralni és rohadtul nem érnek haza ötödikére meg gondolhatnának a feledékenyekre is pl mint én, szóval olyan augusztus 15-ig lazán várhatnának ezzel... Kiküldik jóval előbb de majd csak 1 meg másfél hónap múlva fizesd be... Tök korrekt az egész.

Persze elismerem hogy én hibáztam csak na... :D

2011. aug. 11. 11:10
 4/13 anonim ***** válasza:

Én voltam az aki kérdezett: nem tartózkodtam otthon, és akit megkértem, hogy fizesse be, hát, elfelejtette. Pénteken volt ugye a határidő, vasárnap estére tudtam meg, hogy nincs befizetve. Írtam még aznap este egy mailt nekik, hogy mit tegyek, befizessem vagy igényeljek újra. Másnap még a válasz előtt befizettem, aztán később azt válaszolták, hogy minél előbb fizessem be, és kiállítják az igazolványt.


Szerintem próbálj meg te is írni nekik.

2011. aug. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm, írtam nekik. Hátha.
2011. aug. 11. 18:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Válaszoltak?
2011. aug. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem... még mindig nem...
2011. aug. 13. 21:28
 8/13 anonim válasza:
Szia. Én is elfelejtettem befizetni, remélem még lehet pótolni. Kaptál már választ?
2011. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem még mindig nem... Spam tároló is üres :S

Próbálj te is érdeklődni náluk... holnap reggel írok Megint. Kettőnk közül valaki csak kap választ :)

2011. aug. 15. 22:26
 10/13 anonim válasza:
Nem kaptam választ, pedig írtam tegnap. Csak megnézték :S Nálad valami?:D
2011. aug. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!