Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok üzenetet...

Miért nem tudok üzenetet küldeni a felvi.hu-n?

Figyelt kérdés
Elnézést előre is, hogy ide írtam, de 1hónapja próbálkozom, néztem már internet beállításokat is,próbáltam másik gépről, csináltam új regisztrációt, de egyszerűen nem tudok írni a felvi.hu-n. A gimnáziumi könyveim szeretném eladni. Amik mellé rengeteg tétel és extra könyv van, főleg biológiából,kémiából és informatikából. De az összes tárgyból megvannak a könyveim, sokat ki se nyitottam, amiket igen, azokat meg nagyon vigyáztam. Ha valakit érdekel, esetleg itt is írhat nekem privátot. De annak még jobban örülnék, ha valaki tudna segíteni, és tudnék üzenetet küldeni.
2011. aug. 9. 12:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom,miért nem tudsz:( Esetleg megirod milyen könyveid vannak és mennyit gondoltál értük?
2011. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen böngésződ van? Nekem pl nem enged üzenetet írni Chrome-mal, csak IE-vel és Firefoxal.
2011. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Szinte hihetetlen, 2 böngészővel próbáltam egyikkel se, a harmadikkal csak sikerült, de korábban ezekkel se volt gond...
2011. aug. 9. 20:58
 4/4 A kérdező kommentje:
Árban megtudunk egyezni, megírod, hogy mi érdekel.:) 9-12-ig minden tárgy megvan, legtöbb érintetlen, ami nem az megkímélt. Biológiából a szerényis nagy könyvek, mozaik könyv,dr. lénárd féle könyvek etc. Kémiából villányis könyvek mind, és még sorolhatnám, de ha valami érdekel, inkább írj egy privátot.:)
2011. aug. 9. 21:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!