Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol lehet vmi listát nézni,...

Hol lehet vmi listát nézni, hogy SZTE-n milyen sportokat vehetek fel majd tesire? (TTIK-ra járok)

Figyelt kérdés
Mert ugye kettőt kell majd felvenni
2011. júl. 28. 21:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd, amikor regisztráltál etr-be és az x-es kurzusok felvételi időszaka lesz akkor megnézheted, de biztos lehet valahol ilyen biz-basz tájékoztatót találni. Egyébként, rengeteg sportlehetőség van SZTE-n, csak az a baj, hogy nagyon gyorsan betelnek a csoportok, mert etr hát elég gyengén teljesít, amikor tantárgyfelvétel van, ezt úgy kell érteni, hogy szinte lehetetlen belépni vagy simán ledob (tapasztalat), aztán azt kell választani, ami marad és ha szerencsés vagy van olyan tesi, amit szeretsz.
2011. júl. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nekem eddig mindig sikerült azt a tesit venni, arra az időpontra amit szerettem volna.

Meg tudod nénzi, tanulmányok / dinamikus tanterv, a kis fület átállítod, és voálá már ott is vannak a tesi kurzusok.

2011. júl. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ott nem találok ilyet, sem tesivel kapcsolatos dolgokat
2011. júl. 29. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

türelem, ott lesz.


[link]


itt is megnézheted, de itt még az előző félév van fent-valszeg ezért nem látod még etr-ben sem.

2011. júl. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat:) Amúgy floorball lehetőség nem szokott lenni lányoknak?
2011. júl. 29. 20:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!