Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi legyek, ha nagy leszek? ;)

Mi legyek, ha nagy leszek? ;)

Figyelt kérdés

Nem erről van szó, 13 éves vagyok, tudom, hogy messze van még meg minden, de most ez foglalkoztat.

Állatorvos szeretnék lenni, bírom a vér, az injekciós tűt stb, de nem lenne szívem felvágni egy kutyát, pl. szülésnél. És ez baj, mert ott rögtön csinálni kell, nem szabad lelkizni. Bioszból jó vagyok, érdekelnek az állatok és imádom is őket. De az a baj, hogy rengeteg más dolog is érdekel.: divattervezés, ( van már pár füzet amit telerajzoltam, és jók lettek, nem azért.:) ) kutyus TENYÉSZTÉS, imádok festeni és rajzolni, főzni, kertészkedni stb.

Nincs konkrét kérdés, de vélemény. ? ;)


2011. júl. 28. 13:35
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, és van úgyszintén pár füzet amiben házak alaprajzát rajzolgatom, és be is rengezem őket.:)
2011. júl. 28. 13:37
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a nem bírom nézni ezt és ezt egyáltalán nem irányadó.

Ha felvesznek az egyetemre, ott annyi vágást, vért meg ilyet fogsz látni, hogy hozzá fogsz szokni. Elején kellemetlen, utána már nem lesz probléma, még enni is simán fogsz ilyen helyeken.

2011. júl. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi, remélem így lesz.:)
2011. júl. 28. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!