Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A mérnöki álllások közül...

A mérnöki álllások közül melyikből van hiány?

Figyelt kérdés
tudni illik a rádio tv rendszerint azt orditja hogy hiány van mérnökökből is de melyik lenne a legbiztosabb állás amelynél nagyon jol is fizetnek?
2011. júl. 22. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem gépész.
2011. júl. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Döntsd el hogy ki foglalkoztasson, állam vagy magánszemély.

Magánszemélynél nem az a kérdés, hogy mire van szükség hanem hogy mire lesz, mire te oda kerülsz.


Államnál a had; és az energetikai az ami úgy azt mondanám, biztos tipp, és vélhetőleg nem túl véletlenszerű a fizetés.


Egyébként meg klasszikus az építészmérnök, és a villamosmérnök.Épitészből azt mondanám talán nincs is annyira hiány így.(mondjuk ott nem vagyok semennyire se jártas)


De az nem jó, ha te belőtted magad hogy 'Ja, én mérnök leszek, mindegy milyen, csak keveset kelljen dolgozni, sok pénzért'. Mi érdekel?

2011. júl. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát öszintén szolva kiváncsi vagyok hogy például egy biomérnök mit csinál? jol megy a matek a fizikát is tudom jol, és biologia-kémia fakultácion vagyok. most megyek 11.be. biztos vagyok abban hogy mérnök szeretnék lenni nem a pénz miatt- no persze az is fontos tényező- de érdekel mindegyik lehetőség... tehát mi a véleményed? 16/L
2011. júl. 23. 11:41
 4/4 anonim ***** válasza:
A biomérnök a vegyészmérnökhöz hasonlít nagyon. Szerintem van jövője mindkét szaknak. Ha érdekel a matek, kémia, biosz, és még a fizika is, szerintem neked pont a biomérnöki való.
2011. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!