Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Októberi érettségiről?

Októberi érettségiről?

Figyelt kérdés
Itt azt írja h van vmilyen jelentkezési lap + útmutató, amin lehet jelentkezni az október-november-i érettségire de nemtalálom sehol [link]
2011. júl. 21. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel még nem lehet rá jelentkezni, ezért nincs jelentkezési lap sem.

Az oh.gov.hu-n lesz majd jelentkezési lap, de erre csak akkor van szükséged, ha postai úton szeretnél jelentkezni egy kormányhivatalon keresztül. Egyébként befáradhatsz egy kormányhivatalba is, ott adnak majd neked lapot (nem most), vagy ha egy választott középiskolában szeretnél érettségizni, akkor is az iskola biztosítja neked a jelentkező lapot, személyesen kell átvenned, kitöltened.

2011. júl. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem köszi, am tudom a továbbiakat, de nyílván azért kérdeztem mert postai úton szeretnék jelentkezni!
2011. júl. 21. 23:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!