Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány pontod van? Mész hnap a...

Hány pontod van? Mész hnap a Pont Ott Party-ra? Amugy a neten is elérhetők lesznek a ponthatárok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
431 igen igen
2011. júl. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
359 nem igen
2011. júl. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor jó :) nekem valaki azt mondta h a netre csak másnap fognak felkerülni a ponthatárok :S... ja és hány órakor tudjuk meg kb ? hogy zajlik egy ilyen POParty?
2011. júl. 20. 23:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem jelentkeztem sehová, de megyek lelki segélyszolgálatnak :D pár barátomnak fogni kell a kezét :)
2011. júl. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó hogy az egész gyakorikérdések, a felvi, fórumok, a facebook a pontokkal van tele. :D

500000 ezer helyen, e-mailben, reglevélben is leírták, hogy holnap este 8 óra, felvi.hu -n lesznek a pontok. :) Sőt már facebookon is meg lehet nézni, bővebb info a felvin.

A pop meg olyan, hogy rendezvények vannak, és este 8kor elindítanak egy programot a kivetítőn (talán 2 kivetítő van), és végig mennek mindenhol a pontok. Ábécésorrendben görgetik lefelé, és vagy látod, vagy nem. :)

2011. júl. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
oké oké :D nem nagyon figyeltem oda :D köszi a választ jöhetnek még :)
2011. júl. 20. 23:38
 7/7 anonim ***** válasza:
478 nem felvi.hu :)
2011. júl. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!