Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol tudom megnézni hogy egy...

Hol tudom megnézni hogy egy egyetem adott szakán, hány embert vettek fel tavaly, és mennyit vesznek idén?

Figyelt kérdés

Felvit böngésztem, találtam olyan, hogy irányszám...

Ez esetleg azt jelenti?


2011. júl. 15. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Azt.

De ha megnézted, utána légyszíves ne kezdj el értetlenkedni azon, hogy ott 2 szám van.

2011. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
belinkelnéd légyszi, mert én is kerestem ezt és nem találtam
2011. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

felvi.hu

Egyetemek, főiskolák (balra)

Kiválasztod az egyetemedet

Majd a karát

A szakok mellett ott lesznek az irányszámok

2011. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 ava87 ***** válasza:
Az irányszám nem egészen ezt jelenti. Hanem ha pl. egy szakhoz az van odaírva, hogy irányszám 10-70 akkor annyit jelent, hogy maximum 70 embert vesznek fel, és minimum 10-nek kell lennie, hogy elinduljon a képzés. De ebből nem derül ki az, hogy tavaly mennyit vettek fel.
2011. júl. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tavaly felvettek:


[link]


(2010/Á-val keress)



Idén meghirdetett keretszám:


[link]


(kiválasztod az intézményt->kart, és megkeresed a szakod. itt minimum és maximum keretszámot találsz)

2011. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen ezeket megtaláltam, de akkor ha tavaly felvettek 55 embert, és idén a keret 25-55 ig, akkor ugye ide nem csökkentették a felvehetők létszámát? tehát mitől függ hogy most 25-öt vesznek fel, vagy 55-öt?
2011. júl. 15. 11:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van 55 jelentkező, aki ide kerül besorolásra, mert ez az első helye, vagy mert nem vették fel máshova, akkor 55-öt vesznek fel, ha csak 30-at tudnak besorolni, mert annyi jut oda, akkor 30-at vesznek fel, ha csak 2-t akkor nem indul, mert a minimális irányszám nincs meg...
2011. júl. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!