Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Helyettesítéssel kapott...

Helyettesítéssel kapott érettségi vizsgaeredmény nem fogadható el. Felvi elutasította az eredményt, emiatt. Ez mi?

Figyelt kérdés
Felvi elutasította az eredményt és ezzel indokolt. Felvételi tájékoztató könyv elfogadja. Pontszámító kalkulátor beleszámolja.. Valakinek ötlet?
2011. júl. 13. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:

reklamálj!


amúgy mi az a helyettesíéssel kapott érettségi vizsgaeredmény?

2011. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát ezaz :D, reklamáltam :)
2011. júl. 13. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor lehet újra, ügyvéd segít...


de tényleg nem tudom, mi az a helyettesítéssel kapott érettségi eredmény

2011. júl. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

lényegében ad opciót felülvizsgálatra a program is, talán nem kell ügyvédet bevonni :)

Mindenesetre kicsit ledöbbentem.. 400 pont körül számoltam aztán kiadta a 350et.. így meg várhatom, hogy felvesznek. Meg én sem értem mi ez a helyettesítéses dolog...

2011. júl. 13. 15:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha leírod a konkrét szituációt (hova, mivlyen érettségivel felvételiztél), akkor talán többet is tudunk mondani.
2011. júl. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hátjó..

NYME-AK-ra turizmus vendéglátásra jelentkeztem. Kéttannyelvű idegenforgalomra jártam. Az érettségimből adódóan úgy gondoltam, hogy a németet (emelt 92%) valamint a vendéglátói alapismeretek (közép 91%) tantárgyam kétszeresét számítják +40 az emelt német miatt..

A vendéglátáshoz írták ez a helyettesítéssel kapott valamit, és helyette számolták a törimet, ami a kedves tanáromnak köszönhetően meglehetősen pocsék lett. Tényleg nem értem..

2011. júl. 13. 15:49
 7/8 A kérdező kommentje:
és a töri miatt átcsúszott a tantárgy+érettségi pont+többlet kategóriába...
2011. júl. 13. 15:51
 8/8 anonim válasza:
Rákérdezek, hogy végül mi lett ez a helyettesítéses dolog.
2016. júl. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!