Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Efelvisek, nektek mind a hat...

Efelvisek, nektek mind a hat mező zölden világít?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem, de mivel mindent feltöltöttem és mindet el is fogadták, így nem aggódok :D
2011. júl. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen. De az érettségi még mindig feldolgozás alatt... Egy hete küldtem el...
2011. júl. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Hm, te adtál be valamilyen kérelmet? És kiírja a pontszámodat?

2011. júl. 6. 12:33
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem mióta feltöltöttem az érettségit minden zöld.

Egyébként nekem az érettségit több, mint 2 hét alatt dolgozták fel és szerintem azt mindenkinek ilyen lassan csinálják (amennyire hallottam ismerősöktől).

2011. júl. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De az már nekem is fel van dolgozva, de a pontszámok és a kérelmek nem világít zölden, hanem fekete:S
2011. júl. 6. 14:12
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem a kérelmek és a Jelentkezések és pontszámok szürke (kérdőjel ikon)


A többi zöld, pipa, de eddig csak az érettségi bizonyítványt dolgozták fel, tanúsítványt, középiskolai bizonyítványt, diákigazolvány fényképet, aláírást még nem...

2011. júl. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A képet és az aláírást azt csak akkor fogja feldolgozni ha felvettek. Köszi, msot megnyugodtam, hogy nem csak az enyém ilyen:)
2011. júl. 6. 15:19
 8/12 anonim ***** válasza:

Na, dolgoznak, azóta a középsulis bizonyítványom is fel lett dolgozva :D


(utolsó válaszoló vtam)

2011. júl. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Igen. De az érettségi még mindig feldolgozás alatt... Egy hete küldtem el...

A kérdező kommentje:

Utolsó!

Hm, te adtál be valamilyen kérelmet? És kiírja a pontszámodat?


Kérelmet délután adtam le, töröltem egy helyet, mert oda úgysem vennének fel, úgyhogy az most sárga. De még mindig nem dolgozták fel, pontszámokat sem látok, és elvileg július elejétől a besorolásba is be lehetne tekinteni, nem?

2011. júl. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok megint. Ha valakinek fekete, akkor csak rajta vannak az ügyön, csak ugye százezer eredményt feldolgozni nem egy-két óra...
2011. júl. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!