Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik felsőoktatási intézmény...

Melyik felsőoktatási intézménybe jelentkeztetek idén?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 12:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
17:32 És amúgy kit érdekel más? Nagyon is jól tette, hogy ennyit jelölt. És azért megy az első helyre, mert egy normális ember azt jelöli elsőnek, ahova menni akar, és ahova a legtöbb esélye van. De mivel ezt érettségi elött pár hónappal kell eldönteni, így be kell biztosítani az embernek magát, és nem azon aggódni, h vajon szomszéd pistikének nehezebb lesz-e a bejutás -.-"
2011. júl. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
BGF-KVIK
2011. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
BCE-GTK, BCE-KTK, BGF-PSZK-BP
2011. júl. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy miért lettem lepontozva, nem mintha érdekelne, csak nem értem, hogy hogy nem értitek, amit írtam. :D
2011. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13:03 Hagyjad, én is le lettem xD Gondolom vmi nyomoronc, aki nem jutott be sehova, és így akar bosszút állni :P
2011. júl. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én voltam az aki mondta minek jelölt be ennyit, de akkor is szerintem nem érdemes 5-6 helyet bejelölni. Természetesen megértem, hogy fel kell készülni mindenre, de hát szerintem 3 hely elég ha előre lát. A másik meg minek a 9000 felől még pluszban költeni a pénzt. Főleg így hogy elsőre felveszik.

De mindenki azt csinál ami szíve joga.

2011. júl. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem is tudom mennyi volt a rekor, aki 45-50 helyre jelentkezett nem tudja valaki?
2011. júl. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

hello. köszi a védelmet azoknak akik írtak. azért jelöltem ennyit,mert nem tudhattam,hogy milyen érettségit fogok írni. ha megnézed,az egyetemek csökkenő pontszám szerint helyezkednek el. első 434,második 419,harmadik 418 stb..de mivel az érettségivel sikerült összeszednem 451 pontot,így az elsőre megyek,ahová egyébként is szeretnék.

a többieknek ezzel nem lesz kevesebb esélyük,hiszen a többi helyre már nem juthatok be párhuzamosan.a többiről törölnek,a ponthatár ott kevesebb lesz.

2011. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!